Web Analytics Made Easy - Statcounter
Menu
Your Cart

Přeprava a doručení

Přeprava a doručení

1. Zboží, které jste si objednali, odesíláme prostřednictvím společnosti Air International Express Company, obvykle 5-10 pracovních dnů.

2. Naším cílem je vyřídit všechny objednávky co nejdříve. Počkejte prosím 1–2 pracovní dny, než bude vaše objednávka zpracována. Po obdržení platby vaše objednávky včas odešleme. Vždy děláme maximum, abychom vám pomohli ušetřit čas i peníze.

3. Můžete nás kontaktovat pro sledování čísla, které je k dispozici do 36 hodin.

4. Neváhejte a objednávejte na našich webových stránkách. Na skladě máme dostatečné množství produktů .. U objednávek nad 10 ks můžeme nabídnout velkoobchodní cenu, která ušetří více pro vaše podnikání.

5. Jsme profesionální online prodejce. Dodací lhůty jsou založeny na dni, kdy byla vaše objednávka odeslána, a obvykle mohou trvat 2 další pracovní dny. Zaručujeme, že vaše objednávka bude odeslána a doručena přímo k vašim dveřím.


Zásady vrácení a výměny


Rádi bychom vám poskytli 100% spokojenost. Pokud chcete vrátit své položky, musíte provést několik kroků.

1, Před odesláním položek nás prosím kontaktujte a potvrďte vrácení doručovací adresy.

2, Všechny položky, které nám byly zaslány zpět, by měly být v původním stavu (tj. Neměněné ani nemyté, s připojenými všemi značkami).

3, Všechny objednané položky jsou správnými položkami, které zde vyberete.

4, Musíte vědět, pokud vracíte správné položky za vrácení peněz, všechny vrácené položky podléhají poplatku za opětovné naskladnění 10%. Poštovné a balné se nevrací.

5, Je nám líto, ale nepokryjeme náklady na dopravu při vrácení nebo výměně správného balíčku objednávky. musíte nést odpovědnost za náklady na dopravu a manipulaci. Jakmile obdržíme vrácení peněz, vrátíme vám peníze. Počkejte prosím několik pracovních dnů, než bude refundace zpracována.


Storno objednávky


Pokud chcete zrušit objednávku, musíte o ni být požádáni před odesláním objednávky. vždy zpracováváme všechny objednávky včas do 6-8 hodin po zadání objednávky.